Комунальний заклад
«Полтавський обласний
науковий ліцей-інтернат II-III ступенів
імені А.С. Макаренка
 Полтавської обласної ради»


Пошук по сайту
Друзі сайту
Головна » 2015 » Травень » 27 » Обласний науково-практичний семінар «Самоосвітня діяльність вчителя математики в умовах оновлення змісту освіти»
18:00
Обласний науково-практичний семінар «Самоосвітня діяльність вчителя математики в умовах оновлення змісту освіти»

   19 травня 2015 року на базі нашого закладу проходив обласний науково-практичний семінар «Самоосвітня діяльність вчителя математики в умовах оновлення змісту освіти». У ньому взяли участь науковці, методисти районних (міських) методичних кабінетів, керівники методичних об’єднань вчителів математики, вчителі математики. 
  На семінарі розглянули питання використання можливостей мережі Інтернет для організації самоосвітньої діяльності вчителів у міжкурсовий період (Кирилюк М.В., проректор ПОІППО ім.М.В.Остроградського), роль творчості як джерела самоосвіти педагога (Яланська С. П., доктор психологічних наук, професор ПНПУ імені В.Г.Короленка). Виступи наших учителів, зокрема заступника директора з науково-методичної роботи Щербини А.М. та учителя математики та інформатики Шульги В.М., познайомили учасників семінару із самоосвітою вчителя у Полтавській обласній гімназії-інтернаті для обдарованих дітей імені А.С.Макаренка. Педагоги-практики Петренко Ю.В. та Калініченко С.Г. провели практичні заняття з теми «Ефективність і результативність самоосвіти у роботі вчителя математики» та «Застосування нових ідей, відкритість новим перспективам та саморозвиток учителя математики». У перерві між засіданнями гості, вже традиційно, познайомилися із нашим закладом та оглянули експозицію музею-заповідника А.С.Макаренка.

Категорія: Гості закладу | Переглядів: 63 | Додав: ShulgaV | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0Музей А.С.Макаренка

Вхід на сайт
22-Лют-2019 07:01
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
ПОНЛІМ © 2019