Комунальний заклад
«Полтавський обласний
науковий ліцей-інтернат II-III ступенів
імені А.С. Макаренка
 Полтавської обласної ради»


Пошук по сайту
Друзі сайту
Головна » 2017 » Грудень » 1 » Незабутня зустріч
13:48
Незабутня зустріч

   Неймовірна зустріч відбулася 29 листопада 2017 року у стінах нашого закладу. До учнів середніх класів завітали Заслужений майстер спорту України, чемпіон Європи і світу – кращий боксер світу 2017 року Олександр Хижняк, Заслужений  тренер України Олександр Хижняк – старший та директор Полтавського обласного центру  фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Калаптуровська Людмила Миколаївна, завдяки якій і стала можливою дана подія.

   У ході зустрічі спортсмен розповів про свої перші спортивні уподобання, про те, як саме почав займатися боксом і яких зусиль йому довелося докласти аби досягти такого неймовірного результату. Діти мали змогу задавати Олександру запитання. А ті, хто ставив цікаві і неординарні питання, отримали іменні плакати від полтавської зірки.

   Олександр Хижняк – це яскравий приклад людини, яка завдяки своїй цілеспрямованості, наполегливій праці, стабільності, щирості та людяності змогла  у свої 22 роки досягти неймовірного результату. То ж сподіваємося, що наші учні зробили правильні висновки із зустрічі з ним.

Категорія: Новини з життя ліцею | Переглядів: 153 | Додав: ShulgaV | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0Музей А.С.Макаренка

Вхід на сайт
11-Гру-2018 09:54
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
ПОНЛІМ © 2018