Комунальний заклад
«Полтавський обласний
науковий ліцей-інтернат II-III ступенів
імені А.С. Макаренка
 Полтавської обласної ради»


Пошук по сайту
Друзі сайту
Головна » 2017 » Березень » 15 » Делегація у складі президента МАН України
18:11
Делегація у складі президента МАН України

Полтавська обласна гімназія-інтернат для обдарованих дітей імені А.С.Макаренка протягом багатьох років тісно співпрацює з Полтавським відділенням Малої академії наук України. Кожного року учні закладу не тільки достойно захищають науково-дослідницькі роботи на обласному етапі конкурсу МАН, а й пристойно захищають честь Полтавської області на ІІІ Всеукраїнському рівні в м. Києві. Може, саме тому 09 березня 2017 року нашу гімназію відвідала делегація у складі: президента МАН України, члена-кореспондента НАН України Станіслава Довгого, ректора ПолтНТУ, президента Полтавського територіального відділення МАН України Володимира Онищенка, представника місії ЮНЕСКО Жана-Поля Жустома Нгоме Абьяго та проректора з науково-педагогічної та соціальної роботи ПНТУ імені Кондратюка Світлани Сівіцької.

   Метою візиту було ознайомлення з пріоритетними напрямками роботи педагогічного колективу гімназії з обдарованими учнями. Саме про це і розповів директор закладу В.І. Шульга: про успіхи і перемоги у обласних, всеукраїнських і міжнародних конкурсах, результати ЗНО та вступу до вузів, а також провів гостей навчальними кабінетами та територією.

   Заступник директора з НМР Щербина А.М. ознайомила гостей з роботою учнівського наукового товариства «Потенціал», яке ще в 2010 році на Всеукраїнському відкритому конкурсі на кращу модель наукового товариства Малої академії наук України нагороджене дипломом ІІ ступеня.

  

Категорія: Гості закладу | Переглядів: 91 | Додав: ShulgaV | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0Музей А.С.Макаренка

Вхід на сайт
22-Лют-2019 07:04
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
ПОНЛІМ © 2019