Комунальний заклад
«Полтавський обласний
науковий ліцей-інтернат II-III ступенів
імені А.С. Макаренка
 Полтавської обласної ради»


Пошук по сайту
Друзі сайту
Головна » 2018 » Квітень » 15 » Цікава зустріч з іноземним викладачем
19:00
Цікава зустріч з іноземним викладачем

One thing we always look forward to is seeing new places and new people.  It's always fun when you make new friends  аnd get new experience.

 

    День 11 квітня 2018 року виявився незвичайним та цікавим. Адже у нашій гімназії ми зустрічали гостей: Кетрін Ватсон (Catherine Watson), викладача Університету UCC (Копенгаген, Данія) та Інгу Капустян, кандидата педагогічних наук, доцента ПНПУ імені В. Г. Короленка.
   Візит Кетрін Ватсон до Полтави був організований за сприяння відділу інноваційної діяльності та міжнародних зв'язків у рамках програми ERASMUS+, завдяки якій понад 20 студентів, магістрантів, аспірантів факультету філології та журналістики навчаються в Університеті UCC.

   Учителі та учні нашого закладу запросили гостей на цікаві уроки, де створювали проекти, працювали у групах, виконували завдання у лінгафонній лабораторії, декламували вірші та спілкувалися з гостями виключно англійською мовою.

   Чудові враження залишилися у Кетрін Ватсон та Інги Капустян після екскурсії до музею А.С. Макаренка та прогулянки територією нашого закладу. Дійсно, нові люди, нові знайомства і нові зустрічі це незабутній і завжди такий неповторний досвід...

Категорія: Новини з життя ліцею | Переглядів: 119 | Додав: ShulgaV | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0Музей А.С.Макаренка

Вхід на сайт
11-Гру-2018 09:52
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
ПОНЛІМ © 2018