Головна » 2017 » Березень » 26 » Архів новин
18:46
Архів новин

ЗМАГАННЯ З ВІЛЬНОЇ БОРОТЬБИ

Вітаємо переможців ІІ Всеукраїнського турніру із вільної боротьби, присвяченому Дню захисника України, що проходив 14 жовтня 2016 року у смт. Близнюки Харківської області. Учениця 5-го класу Крайник Альбіна виборола ІІ місце, а учні 5-го і 7-го класів Паламаренко Максим та Шкурко Артем – ІІІ місця. Це не перші їхні нагороди, але ми сподіваємося, що вони  продовжать вдосконалювати свою майстерність і досягнуть нових висот.

Тиждень фізичної культури

З 5 по 10 вересня в нашому закладі проходив тиждень  фізкультури та спорту.

У вівторок 6 вересня пройшла вікторина «Спорт-знайка» серед 5-7класів. Призерами конкурсу стали: Василець Ю., Чамара Д., Єщенко А., Поляков М., Косинська М.  У середу та четвер діти разом із класними керівниками переглянули фільми про видатних спортсменів України та Олімпійські ігри в Ріо-де-Жанейро (Бразилія).  Не аби які уміння показали діти на конкурсі малюнку на тему «Спорт – мир, спорт – здоров’я і краса». Дуже гарний малюнок намалювала учениця 5-го класу Крайник А., яка зайняла І місце. Призерами також стали: Товчигречка Л., Годунок М.

На цьому тиждні проходили і інші види змагань:

н/теніс  І місце – Веклич Р. (10-М клас),  ІІ місце – Гоголь Я. (9-А клас), ІІІ місце –Литовченко М. (11-М клас);

шахи  (хлопці) І місце – Григоренко Б. (10-І клас), ІІ місце – Приймич М. (11-М клас),

ІІІ місце –Бобрицький Р. (10-М клас);

шахи  (дівчата) І місце – Качан Н.(11-М клас), ІІ місце – Нікітченко В. (11-І клас), ІІІ місце – Гостряник В. (11-І клас);

шашки І місце – Краснянський Д. (7 клас), ІІ місце – Краснянський С.(6клас), ІІІ місце – Чуб В. (5клас).

Всі переможці були нагороджені дипломами і призами.

ІЗ СПОРТОМ У СЕРЦІ

Хореографічний колектив «Стимул» під керівництвом Кацалап Інни Олександрівни є окрасою нашого закладу. Без нього не обходиться жодне шкільне свято. Дівчата є уже неодноразовими переможцями у відкритих обласних чемпіонатах із черліденгу м. Харкова та м. Сум.
   2 квітня 2016 року у м. Полтава за підтримки ректора ПНПУ ім. В. Г. Короленка професора Степаненка М.І. проходив також чемпіонат із черліденгу, на який з’їхалися учасники із різних куточків Полтавщини. Учні нашої гімназії у складі Мистюк Валерії (7 клас), Івіної Єлизавети (8 клас) та дев’ятикласниць – Бублик Анни, Пивоваренко Антоніни, Гонтар Валерії змагалися у таких номінаціях:
-    Данс-команда юніори  -ІІ місце;
-    Данс-квартет юніори – І місце;
-    Данс-дует юніори -  ІІІ місце.
   Начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради Ромас О.М. нагородив наших переможців грамотами та медалями.
   Вітаємо колектив «Стимул» із їх здобутками і бажаємо їм творчої наснаги та підкорення інших чергових  висот!

ЗМАГАННЯ ІЗ ЧЕРЛІДЕНГУ

Хореографічний колектив «Стимул» 13 лютого 2016 року  брав участь у Відкритому чемпіонаті м. Харкова із черліденгу. На змагання прибули представники різних областей України та різної вікової категорії. Серед більше ніж двохсот учасників учні нашого закладу гідно представляли сольні, дуетні та колективні хореографічні номери та здобули ряд перемог:
-    Чер данс-соло – Маслак Вікторія (І місце),
-    Юніори чер данс-дует – Пивоваренко А., Кадар В. (І місце),
-    Юніори чер данс-команда фрістайл (ІІ місце).
   Вітаємо переможців! Бажаємо не зупинятися на досягнутому, вдосконалювати і надалі свою майстерність та підкоряти все нові, і нові вершини!

ВІТАЄМО ФУТБОЛЬНУ КОМАНДУ "КОЛОС"!

Другий рік поспіль найактивніші та найенергійніші юнаки нашого закладу мають змогу відвідувати секцію футболу (керівник Ільченко В.М.). Але, не дивлячись на те, що команда «Колос» ще досить юна, маємо ряд перемог у вересні 2015 року:
-    третє місце в чемпіонаті Полтавської районної організації ВФСТ «Колос»  з футболу серед юнаків 1998 р.н. та молодших;
-    перше місце у турнірі із міні-футболу серед юнаків 2002 р.н. та молодших, присвяченому 65- річчю утворення ВФСТ «Колос»;
-    перше місце у турнірі із міні-футболу серед юнаків 2003-2004 р.н. та молодших, присвяченому Дню молоді та Дню конституції.

Із 7 по 11 вересня в нашому закладі проходив тиждень фізкультури та спорту. Розпочався тиждень святковою лінійкою. Щодня проходили змагання з наступних видів:
– у вікторині «Спортзнайка» серед 5-8 класів переможцем став Гоголь Ян з 8 класу, ІІ місце зайняла учениця 7 класу Мельник Олена, ІІІ місце – Драч Олександр з 5 класу.
– у змаганнях із н/тенісу  серед 5-8 класів І місце виборов Харитенко Богдан 7 кл., ІІ місце – Нос Владислав 8 кл. і ІІІ місце –Гоголь Ян 8 кл.; серед 9-11класів переможцем став Гезь Давид 9-Б кл., ІІ місце –  Заболоцький Роман 9-Б кл.  і ІІІ місце – Мальчик Владислав 9-Б кл.;
  – у змаганнях із шахів  І місце – (серед 5-8кл) Нос Владислав 8 кл., (серед 9-11кл), Левченко Дмитро  9-Б кл., ІІ місце – (серед 5-8кл) Гоголь Ян 8 кл., (серед 9-11 кл) Зоць Ярослав 9-Б кл.,  ІІІ місце – (серед 5-8) Грицан Максим 7кл.;
  – у змаганнях із шашок серед 5-8 класів І місце виборов Гоголь Ян 8 кл., ІІ місце – Нос Владислав 8 кл. і ІІІ місце –Грицан Максим 7кл.; серед 9-11класів переможцями стали Троян Артем 9-Б кл. серед хлопців а Троян Іна 11-І кл. серед дівчат, ІІ місце Капустян Ярослав 9-Б кл. серед хлопців і  Незвієцька Таліна 11-І кл. серед дівчат, ІІІ місце – Зоць Ярослав 9-Б кл. серед хлопців і Чорноус  Станіслава 11-М клас серед дівчат.
  У середу 9 вересня відбулася зустріч із головою «Сімейного клубу мандрівників  Полтавської області»  Камузом Миколою Дмитровичем. Діти слухали цікаві розповіді веломандрівника про далекі подорожі до Криму, Угорщини, Прибалтики, Молдови.
   Переможцями конкурсу малюнка на спортивну тематику, який проходив 10 вересня, були: Томків Вікторія 10-М кл. – І місце, Желейкіна Ірина 7 кл. – ІІ місце, Дзиґа Олеся 7 кл. – ІІІ місце.
 Тиждень завершився туристичною спартакіадою 11 вересня у якій переможцями стали команда учнів 10-І класу – І місце, 11-М класу – ІІ місце, 11-І класу – ІІІ місце.

Бронзовими переможцями у Відкритому Чемпіонаті м. Полтави з черліденгу за підтримки ректора ПНПУ імені В.Г.Короленка професора Степаненка Миколи Івановича   стали Данс-дует «Драйв» (Пивоваренко Антоніна та Гонтар Валерія) та   Данс-команда «Елемент» (Івіна Єлизавета , Глазунова Дар`я , Мороз Вікторія).

Учні нашого закладу живуть цікавим насиченим життям. Їм підвладні не тільки вершини науки. Вони гідно проявляють себе і в підкоренні олімпійських висот.
   Футбольна команда “Промінь” посіла:
3 місце на першість району 1998-1999 р.н. – жовтень 2014 р.
1 місце в районному турнірі серед юнаків 2000-2002 р. н. – листопад 2014 р.
2 місце в районному турнірі серед юнаків 2000-2002 р. н. – січень 2015 р.

Вільна боротьба:
Кудінов Даніїл (6 клас) – 1 місце в обласному турнірі з вільної боротьби, 1 місце - у   відкритому чемпіонаті полтавського району.
Сіняєва Анна 1 місце на першість Полтавської області серед дорослих 14.03.15,  1 місце на першість Полтавської області серед молоді 28.03.15, виконала нормативи КМС.
Іванченко Аліна3 місце на першість Полтавської області серед дорослих 14.03.15, виконала норматив 1-го розряду.