Комунальний заклад
«Полтавський обласний
науковий ліцей-інтернат II-III ступенів
імені А.С. Макаренка
 Полтавської обласної ради»

Про ліцей

Комунальний заклад «Полтавський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів імені А.С. Макаренка Полтавської обласної ради» є спеціалізованим навчальним закладом освіти ІІ-ІІІ ступенів наукового спрямування, який забезпечує реалізацію прав громадян на загальну середню освіту понад державний освітній мінімум.

Діяльність закладу базується на дослідно-орієнтованому навчанні, спрямована на поглиблене вивчення профільних предметів та набуття компетентностей, необхідних для подальшої дослідно-експериментальної, конструкторської, винахідницької діяльності, впровадження нових технологій навчання, підготовку випускників до вступу у вищі навчальні заклади.

   Основна школа (5-9 класи) має на меті завершення формування загальнонавчальних умінь і навичок та готовність до вибору подальшого одержання освіти і профілю навчання, а 10-11-ті класи працюють за математичним та історичним профілями. Повноцінність загальної середньої освіти забезпечується реалізацією інваріантної та варіативної складових навчального плану з урахуванням державних вимог, регіонально-національних особливостей, місцевих запитів та потреб особистості.

   Відповідно до наказу №239 від 30.05.2017 р. по Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА «Про впровадження в області Проекту «Відкритий центр дистанційної освіти GREEN STREAM» ліцей ввійшов до списку закладів, де буде впроваджуватися даний проект, який ставить на меті забезпечення рівного доступу учнів до якісної інноваційної дистанційної освіти та формування креативності й творчості кожної дитини, залучення до STREAM-освіти учнів та вчителів. Однією із вимог даного проекту було введення в навчальний процес нових для нас спецкурсів та факультативів, зокрема, «Робототехніка».

  2017/2018 навчальний рік закінчили 204 учні, серед яких із високим рівнем навчальних досягнень і нагороджені Похвальними листами 14 учнів 5-8 класів та п’ять десятикласників, а саме:

   п’ятикласники Баштанник Єлизавета, Загоруйко Людмила, Безносюк Софія, Коротіна Поліна, Пивоваренко Віолета;

   шестикласник Кривошапка Діана, Маркіна Софія, Паламаренко Максим, Чамара Дмитро, Іванова Антоніна;

   семикласники Галаган Богдан;

   8 клас - Литовченко Валентина, Халява Катерина, Кущій Богдана;

   десятикласниці Северин Дар’я, Драч Антон, Головко Ірина, Московець Анастасія та Олійник Максим.

 

   Із 35 випускників 9-х класів чотири учні  Сапєгін Владислав, Пісоцький Денис, Томків Ірина та Фоменко Альона одержали свідоцтва про базову середню освіту з відзнакою.

 

   Із 40 випускників 11-х класів одна учениця Новосьолова Тетяна нагороджена Золотою медаллю, дві учениці Бублик Анна та Лобач Олександра – Срібними медалями,  а Похвальними грамотами «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів» нагороджено семеро випускників 2018 року.   Детальніше про медалістів

 

   Крім того, у кожному класі є багато учнів, які також виявляють бажання вчитися, старанність та наполегливість і мають достатній та високий рівень знань. Таких учнів в нашому закладі – 98.  За підсумками річного оцінювання балів початкового рівня в учнів закладу немає.

   Особлива увага в ліцеї-інтернаті приділяється роботі з обдарованими учнями, працює учнівське наукове товариство «Потенціал». Наше товаристово на Всеукраїнському відкритому конкурсі на кращу модель наукового товариства учнів Малої академії наук України  нагороджене дипломом ІІ ступеня.

   На обласний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України у цьому році було представлено 14 робіт,  12 з яких стали переможцями: ми маємо 6 перших, 4 других і 2 третіх місця.  А Новосьолова Т. (11-М клас) на Всеукраїнському етапі виборола ІІ місце у секції "Агрономія". У командному рейтингу  конкурсу-захисту наш заклад упевнено зберігає лідируючі позиції: четверте місце після міст Полтави, Кременчука та Горішніх Плавнів, що свідчить про високий рівень підготовки науково-дослідницьких робіт і майстерність наукових керівників – учителів закладу. Детальніше...

    У  національному рейтингу учнів, що його веде Мала академія наук України упродовж 2013-2015 років за результатами олімпіад та конкурсів науково-дослідницьких робіт, серед 5404 учнів наш випускник Канцедал Георгій займає 56 позицію. 

    У обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2018 році маємо 12 перемог (15 у минулому році) три перших, два других і сім третіх місць. Детальніше... Також  у 2016/2017 навчальному році Базавлук В. (10-М клас) захищав честь Полтавщини на ІV етапі учнівської олімпіади із інформаційних технологій в місті Суми і привіз нагороду диплом ІІІ ступеню (учитель Шульга В.М.).   

   Висока якість знань учнів – один  із головних пріоритетів роботи педагогічного колективу закладу. Свідченням цього є хороші результати на незалежному зовнішньому оцінюванні і як наслідок Полтавський обласний ліцей-інтернат ввійшов в десятку кращих закладів Полтавської області за результатами ЗНО за 2008-2012 рр. і нагороджений Сертифікатом якості Харківського регіонального центру.

   За результатами ЗНО 2018 року серед усіх шкіл Полтавської області, наш заклад посідає 9 місце.

   Наслідком результативного ЗНО є вступ випускників закладу до ВНЗ. Аналіз вступної кампанії нинішнього року свідчить, що всі випускники вступили до вузів, а саме: 19 випускників вступили до ВНЗ Полтави,  9 здобуватимуть вищу освіту у престижних вузах Харкова, 4 Дніпра, 3 Києва та інших міст України та світу.

   Наші учні постійно приймають участь у різних конкурсах та змаганнях на обласному й Всеукраїнському рівнях. У середньому щороку понад 30 учнів стають переможцями. Нинішній рік не став винятком. Це перемоги в конкурсах «Змагаймось за нове життя!», «Здорове життя – успіх буття», «Відлуння заповітів земляків», «Полтавщина – земля моя свята», Всеукраїнський конкурс творчих робіт учнівської та студентської молоді імені Миколи Гоголя, Всеукраїнський Хакатон учнівської молоді “X REALITI HACK 2018 , ХІ Міжнародний конкурс із українознавства, Відкритий конкурс учнівської молоді з інформаційних технологій, Всеукраїнська Інтернет-олімпіади з інформаційних технологій тощо. Також  за результатами усіх випробувань у Міжнародному європейському конкурсі з лісового господарства «Young people in european forests», Новосьолова Таня (11-М клас) у складі міжнародної команди посіла перше місце. Детальніше...

  Особливо приємно відзначити, що на Всеукраїнському науково-технічному конкурсі "INTEL ЕКО УКРАЇНА" два роки поспіль (2016, 2017) у категорії "Науки про людину" наші десятикласниці Дуброва Євгенія та Новосьолова Тетяна вибороли І місця.

  Крім того маємо чотирьох переможців із 5 учасників обласного конкурсу декоративно-прикладного мистецтва «Розмай дитячих мрій» та п’ятьох із 7 у Обласному конкурсі «Першоцвіт». Детальніше...

  Також маємо ряд перемог у спортивних змаганнях. Зокрема, хореографічний колектив із черліденгу «Стимул» є неодноразовим переможцем турнірів м. Харкова, м. Полтави, м. Суми, а спортивна команда закладу є постійними переможцями футбольних турнірів та змагань з боротьби. Детальніше...
 
   У 2011році команда ліцею «ПОЛІМ» зайняла 3 місце у Всеукраїнській Інтернет-олімпіаді Малої академії наук України «Відкрита природнича демонстрація». Також гімназисти є активними учасниками Міжрегіональних, Всеукраїнських краєзнавчих та історико-краєзнавчих конференцій учнівської молоді, що проводяться у Києві,  Миколаєві, Донецьку, Харкові.

 

   Педагогічний і учнівський колективи закладу становлять єдину команду, життєві орієнтири якої спрямовані на плекання майбутньої інтелігенції країни.  

   Ми віримо у талант і творчі сили кожного учня, адже кожен із них – Людина. Людина цікава і неповторна.
Музей А.С.Макаренка

Вхід на сайт

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
ПОНЛІМ © 2019