Комунальний заклад
«Полтавський обласний
науковий ліцей-інтернат II-III ступенів
імені А.С. Макаренка
 Полтавської обласної ради»

Педагогічний колектив

Директор наукового ліцею-інтернату Шульга Валерій Іванович

Заступник директора з навчально-виховної роботи Семенко Людмила Іванівна

Заступник директора з навчально-методичної роботи — Щербина Антоніна Миколаївна

Заступник директора з виховної роботи Колісник Оксана Сергіївна

    Наш заклад повністю укомплектований педагогічними кадрами та обслуговуючим персоналом. Із 30 педагогічних працівників 29 мають вищу педагогічну освіту. За кваліфікаційними категоріями 8 мають вищу категорію і 12 – І категорію. Навчальні предмети викладають лише фахівці. Педагогічне звання «учитель-методист» мають 3 учителя; «старший учитель» – тепер уже 9 працівників. Учитель історії Сапєгін С.В. має звання «Заслужений учитель України».

   Планову курсову перепідготовку на кафедрах ПОІППО у 2017 навчальному році пройшли 5 педагогічних працівників. Крім того педагогічні працівники закладу систематично брали участь у роботі обласних учительських семінарів, методичних об'єднань, нарад. Атестувалось в цьому році 5 педагогічних працівників.

    У 2015/2016 навчальному році було завершено освітню та виховну діяльність педагогічного колективу по вирішенню науково-методичної проблеми “Упровадження компетентнісного підходу до організації навчально-виховного процесу в закладі”, проведено підсумкову науково-практичну конференцію. У наступному навчальному році маємо розпочати роботу над новою темою, яка має бути актуальною і цікавою для більшості педагогічних працівників.

 

Учителі математики

 Новак Раїса Іванівна, Шульга Валентина Михайлівна, Маркіна Ніна Іванівна, Каращук Валентина Миколаївна, Загреба Наталія Валеріївна

Учителі української мови та літератури  Шевченко Любов Іванівна, Кацалап Оксана Вікторівна, Панасенко Яна Вікторівна
Учителі зарубіжної літератури

 Шевченко Клавдія Іванівна, Щербина Антоніна Миколаївна

Учителі англійської мови  Сапєгіна Юлія Олександрівна, Колісник Оксана Сергіївна, Василенко Аліна Василівна
Учитель німецької мови  Григор’єва Світлана Олексіївна
Учителі історії та правознавства  Сапєгін Сергій Васильович, Сапегіна Анна Юріївна
Учителі інформатики  Шульга Валентина Михайлівна, Загреба Олександр Іванович, Загреба Наталія Валеріївна
Учителі фізики  Шульга Валерій Іванович, Пуденко Марина Миколаївна, Загреба Олександр Іванович
Учитель біології  Пуденко Оксана Ростиславівна, Пригода Інна Василівна
Учитель географії  Глухота Віталій Олександрович, Кітченко Валентина Андріївна
Учитель хімії  Лоцько Михайло Іванович
Учитель економіки  Загреба Олександр Іванович
Учитель музики та художньої культури  Поляшенко Віра Анатоліївна
Учитель фізичної культури

 Брижак Людмила Іванівна

Учителі трудового навчання  Мазур Олександр Іванович, Каращук Валентина Миколаївна, Загреба Олександр Іванович
Психолог  Пригода Інна Василівна
Педагог-організатор  Лоцько Михайло Іванович, Загреба Наталія Валеріївна

Святкова поїздка

    Напередодні професійного свята, колектив нашого закладу вирішив здійснити екскурсійну поїздку до міста Харкова. Саме там 6 жовтня 2018 року у екопарку Фельдмана відкрився «Бал хризантем». Понад сорок тисяч квіток цього виду прикрашали клумби та галявини. Особливо вабили погляд скульптури тварин та архітектурні композиції, оздоблені ними.

   У цей день ми також відвідали парк розваг імені Горького, що є візитівкою міста. Гарна погода та чудова компанія  ̶  це все що було нам потрібно для відпочинку і налаштування до подальшої  продуктивної праці. Поїздка відбулася завдяки допомозі братів Бубликів і помічника нардепа Олефіренка А.М. Колектив ліцею дякує їм за такий чудовий подарунок.


Пізнаємо нове

   Незабутні враження отримали працівники закладу від поїздки до міста Дніпро. 30 вересня напередодні відзначення Дня працівника освіти ми отримали море позитиву від спільної цікавої подорожі та набралися творчої наснаги для подальшої роботи.

   Чудовий погожий день дав нам змогу сповна оцінити масштаби міста, помилуватися красотами набережної Дніпра, долучитися до історичної спадщини в історичному музеї імені Дмитра Яворницького, познайомитися із частинкою єврейської культури у центрі «Мінора», пізнати космос у Аерокосмічному центрі, поринути у спогади дитинства та юності у музеї ретро-автомобілів.

   Колектив закладу щиро дякує ПП Єрмоленку Костянтину Миколайовичу за допомогу у здійсненні поїздки. Ми глибоко переконані в тому, що приємні спогади ще довго будуть зігрівати наші серця.

 


Відпочинок потрібен усім...

  Першого липня 2015 року педагогічний колектив Полтавської обласної гімназії-інтернату для обдарованих дітей імені А.С. Макаренка здійснив поїздку до Регіонального ландшафтного екопарку О. Фельдмана.   Екзотичний зоопарк, унікальні рослини та мальовничі пейзажі не залишили байдужими жодного з учасників екскурсії.  Надзвичайний острів живої природи подарував яскраві емоції та справив приємне враження.

 
Музей А.С.Макаренка

Вхід на сайт

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
ПОНЛІМ © 2019