Комунальний заклад
«Полтавський обласний
науковий ліцей-інтернат II-III ступенів
імені А.С. Макаренка
 Полтавської обласної ради»

Участь у конкурсах

   Міжнародний конкурс «Молодь в лісах Європи»

  14 травня 2019 року у Києві відбувся Національний відбір команди Держлісагенства України на Міжнародний конкурс «Молодь в лісах Європи». У цьому конкурсі брали участь і учні нашого закладу: Рибчан Вікторія (9-А), Туровська Юлія (10-І), Сапєгін Владислав (10-М). Продовження...


Вітаємо переможницю

   Туровська Юля отримала диплом першого ступеня у номінація "Декламування" V Всеукраїнського (XV Всекримського) конкурсу учнівської та студентської творчості "Змагаймось за нове життя!", присвяченого Лесі Українці. Продовження...


Конкурс імені Миколи Гоголя

   11 квітня 2019 року з метою вшанування пам’яті М.Гоголя та поглибленого вивчення його художньої спадщини, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її здібностей, виховання у молодого покоління схильності до наукової роботи та творчості в Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя відбувся Всеукраїнський конкурс творчих робіт учнівської та студентської молоді імені М.Гоголя, участь у якому взяли представники різних регіонів України, зокрема Харківської, Львівської, Луганської, Полтавської, Запорізької, Рівненської, Сумської, Херсонської, Чернівецької та Чернігівської областей. Детальніше...


ХІІ Міжнародний конкурс із українознавства

   28 та 29 березня у Києві проходив ХІІ Міжнародний конкурс з українознавства для учнів 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, у якому взяли участь 314 робіт дітей з усіх областей України, 4 учасники представляли Молдову та Туреччину. На нього було подано 25 робіт учнів із Полтавської області. Серед них І етап пройшли лише 9 робіт, і 5 робіт – із нашого закладу. Переможцями І етапу конкурсу стали Демченко Р. (9-А клас), Драч А. (11-М клас), Кривоус А. (11-М клас), Литовченко В. (9-А клас) та Фоменко А. (10-М клас). У підсумку на ІІ (фінальному) етапі наші ліцеїсти Демченко Р. та Фоменко А. зайняли перші місця, Драч А. – третє.

   Урочисте відкриття ХІІ Міжнародного конкурсу з українознавства відбулось 28 березня 2019 року у приміщенні Київської міської державної адміністрації. Співорганізаторами Конкурсу виступили Науково-дослідний інститут українознавства та Національний історико-меморіальний заповідник «Биківнянські могили».

   Учасників конкурсу, а також їх вчителів і батьків привітали в.о. директора – заступник директора НДІ українознавства Віталій Терлецький, директор Креативної Міжнародної дитячої школи Оксана Буковська, представник Українського інституту національної пам’яті Анна Байкеніч, генеральний директор Національного історико-меморіального заповідника «Биківнянські могили» Богдан Біляшівський, завідувач відділу Національного музею історії України та кобзар Тарас Силенко.

   У перший день конкурсу учні написали письмову роботу та відвідали музеї міста Києва. Цікавими були екскурсії до Музею історії Києва, Музею української революції 1917–1921 рр. і до Верховної Ради України.

   Другого дня учасники перебували у Науково-дослідному інституті українознавства, захищали свої дослідницькі роботи. У другому етапі Конкурсу переможцями стали 86 дітей.

   Голова журі В.Терлецький наголосив на важливості та актуальності проведення Конкурсу, адже цьогоріч велась не проста боротьба за перемогу, що свідчить про популярність, зацікавленість молоді у дослідженні свого краю, історичних подій минулого. Саме це надихає на подальші проведення подібних заходів для учнів.


Всеукраїнський конкурс проектів «МОЇ ПРАВА — МОЄ ЖИТТЯ»

   З метою формування у дітей правової культури громадянина України, ознайомлення дітей зі своїми правами, обов'язками та відповідальністю протягом вересня-грудня 2018 року Національною бібліотекою України для дітей було проведено Всеукраїнський конкурс проектів «МОЇ ПРАВА — МОЄ ЖИТТЯ».

   В обласному етапі в номінації «Колективна робота» перемогу здобув спільний проект учениці 11 класу Северин Дарї та учителя правознавства Сапегіної Анни Юріївни – «Правовий квест».

  


ОЛІЙНИК МАКСИМ (11-М клас) отримав диплом ІІІ ступеня, а МАЦЮЦЬКИЙ ВЛАДИСЛАВ (10-М клас) – диплом учасника

на ІІ (очному) етапі Всеукраїнської учнівської Інтернет-олімпіади з інформаційних технологій (місто Київ).

   Уже четвертий рік поспіль учні нашого закладу, які не байдужі до цікавого світу інформатики, беруть участь у Всеукраїнській учнівській Інтернет-олімпіаді з інформаційних технологій. Її перший (заочний) етап проходить у три тури, кожен із яких є вибірковим, тобто для проходження до наступного туру потрібно набрати відповідну кількість балів. Зрозуміло, що для виходу у фінальний (очний) етап необхідно знаходитися якомога вище у рейтинговій таблиці. Це вдалося одинадцятикласнику Олійнику Максиму та десятикласнику Мацюцькому Владиславу. Вони увійшли до складу команди Полтавської області і з 21 по 25 січня виступали на очному етапі олімпіади. Владислав значно покращив своє місце у рейтинговій таблиці і має диплом учасника фінального етапу олімпіади, а Максим, незважаючи на всі перепони, здобув диплом ІІІ ступеня.

   Тож вітаємо ліцеїстів з підкоренням чергової вершини і бажаємо нових здобутків та перемог!


"Здорове життя - успіх буття"

    30 листопада 2018 року на базі Полтавської державної аграрної академії відбувся конкурс "Здорове життя - успіх буття". Учні в кількості 4 чоловік представили наш заклад в даному конкурсі. Дяченко Анна і Коротіна Поліна презентували свої творчі роботи в номінації "Соціальна реклама", а Харитенко Богдан і Кривоус Альвіна – в номінації "Науково-дослідницька робота". Всі добре виступили, отримали дипломи і  багато позитивних емоцій.

 


Обласний історичний конкурс «Ми діти твої, Полтавщино, вивчаємо віхи твої»

   З метою виховання громадянина-патріота України, утвердження любові до Батьківщини, духовності, моральності, шанобливого ставлення до національних надбань українського народу позашкільний заклад «Полтавська обласна Мала академія наук» щорічно проводить обласний історичний конкурс «Ми діти твої, Полтавщино, вивчаємо віхи твої».

   У 2018 році він був присвячений 85-м роковинам Голодомору в Україні. Його учасниці від нашого закладу Кривоус Альвіна із 11-І класу та Вербич Леся із 10-І класу посіли відповідно І і ІІІ місце.


Вітаємо Олійника Максима, учня 11-М класу, абсолютного переможця (диплом І ступеня)

та Мацюцького Владислава, учня 10-М класу (диплом ІІІ ступеня) –

   переможців обласного чемпіонату з інформаційних технологій «Сучасна інформатика – успішне майбутнє», який і цього навчального року, проходив у два тури: перший (дистанційний) із 5 по 11 листопада, другий (очний) – 1 грудня 2018 року на базі Полтавського університету економіки і торгівлі.

   Дипломи переможцям будуть вручені на відкритті ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій. Відповідно до Положення про Чемпіонат, усі нагороджені мають право на участь у ІІІ етапі олімпіади.

   До речі, це вже третій Чемпіонат (всього було чотири), на якому наші учні ставали абсолютними переможцями. У 2014 році це був Гизила Євгеній, у 2015 – Чорноус Станіслава. 


ОБЛАСНИЙ КОНКУРС З ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

   Із 23 по 25 жовтня 2018 року на базі Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді було проведено обласний конкурс з інформаційних технологій. У ньому брали участь команди від закладів обласного підпорядкування, від закладів позашкільної та профтехосвіти.

   Програмою змагань було передбачено проведення захисту домашніх завдань  та виконання практичних завдань. Наші ліцеїсти виступали у номінації «Офіс-менеджмент».

   Грамотою за зайняте ІІІ місце нагороджено КАРАЦЮПУ ВЛАДИСЛАВА, учня 11-М класу, МАЦЮЦЬКИЙ ВЛАДИСЛАВ, учень 10-М класу, має грамоту учасника.


Юні переможці

   Підростаюче покоління вже гідно представляє ліцей на Всеукраїнському рівні. А саме, Годунок Марія учениця 7 класу стала переможцем Всеукраїнського конкурсу дослідницьких робіт для учнів 6-8 класів, який проходив у місті Києві. Вона нагороджена дипломом ІІІ ступеня в номінації "Звалища та довкілля".

   Щиро вітаємо Машу та бажаємо подальших перемог!


На фестивалі у столиці

   3 червня у Києві відбувся правопросвітницький фестиваль «Я маю право», присвячений Міжнародному дню захисту дітей. Серед великої кількості учасників Всеукраїнського конкурсу малюнків учениці 9 класу Томків Ірина та Микитенко Вікторія посіли ІІІ місце у номінації «Старша група. Колективна робота». Переможцям конкурсу було вручено різноманітні цікаві подарунки та дипломи.

  


Природничий Хакатон

   З 16 по 19 травня 2018 року в місті Луцьку Волинської області відбувся Всеукраїнський Хакатон учнівської молоді “X REALITI HACK 2018”, участь у якому взяла учениця 9-А класу Томків Ірина. Вона гідно представила Полтавську область та наш заклад і виборола ІІ місце.

   Разом із керівником Пуденко Оксаною Ростиславівною вони відвідали визначні місця, побували на святковому концерті з нагоди 100-річчя позашкільної освіти в Україні, на екскурсії  в Луцькому замку.


КОНКУРС ІЗ ЕКОНОМІКИ

   Із метою пошуку і стимулювання творчої праці обдарованої учнівської молоді Полтавська  державна аграрна академія проводила конкурс учнівських наукових робіт з економіки. Із роботою на тему «Інвестиційна привабливість сільськогосподарських підприємств Полтавської області та шляхи її покращення» перше місце у ньому виборола одинадцятикласниця Радіоненко Вікторія (науковий керівник – учитель  хімії та інформатики Лихошвай Алла Григорівна).

   15 травня в академії на кафедрі економіки підприємства відбулося нагородження переможців.


ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС ТВОРЧИХ РОБІТ

УЧНІВСЬКОЇ ТА СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ ІМЕНІ МИКОЛИ ГОГОЛЯ

   12 квітня цього року Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя, що в Чернігівській області, гостинно зустрічав переможців Всеукраїнського конкурсу творчих робіт учнівської та студентської молоді імені Миколи Гоголя. Поміж них і  дев’ятикласниці Верпета Анна й Желейкіна Ірина (науковий керівник – Щербина Антоніна Миколаївна). Вони побували на пізнавальній екскурсії університетським музейним комплексом, у картинній галереї та кімнаті Гоголя, спілкувалися із викладачами кафедри слов’янської філології, компаративістики та перекладу, зокрема, Заслуженим діячем науки і техніки, професором університету Григорієм Васильовичем Самойленком, дізналися про перебування Гоголя в Ніжині, про життя і навчання майбутнього письменника у місцевій гімназії.

   Яскраві враження залишилися й від території університету. Там багато зелені,  чисто, охайно, дуже затишно.

   Урочисто відбувалося нагородження учнів і студентів із різних куточків України. Верпета Анна отримала Диплом І ступеня у номінації «мистецтвознавство», а Желейкіна Ірина – Грамоту за високий рівень наукового дослідження й активну участь у конкурсі. Ці нагороди й пам’ятні подарунки зберігатимуть теплі спогади про Ніжин і про здобутий досвід участі у науковому конкурсі.


ПРО ХІ МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС ІЗ УКРАЇНОЗНАВСТВА

   28-30 березня 2018 року у місті Києві відбувся фінальний (очний) етап ХІ Міжнародного конкурсу із українознавства, який щороку проводить Український науково-дослідний інститут українознавства. Нашу гімназію представляли переможці першого (заочного) етапу – двоє учнів із 10 класів: Івіна Єлизавета (науковий керівник – Панасенко Яна Вікторівна) і Драч Антон (науковий керівник – Глухота Віталій Олександрович).

   Конкурс проходив у два етапи: написання контрольних робіт та захист наукових досліджень. Паралельно було проведено тестування з українознавства.

   Івіна Єлизавета здобула перемогу в номінації «Оригінальність дослідження традиційної культури та символіки українців» і посіла ІІІ місце у виконанні тестових завдань з українознавства. Драч Антон за результатами оцінювання наукового дослідження, його захисту й контрольної роботи – підсумкове ІІІ місце у Міжнародному конкурсі з українознавства.


Наші вітання

ЛІСОВЕНКУ РОСТИСЛАВУ, учневі 11-М класу, призеру (диплом ІІІ ступеня)

V ОБЛАСНОЇ ІНТЕРНЕТ-ОЛІМПІАДИ З ІНФОРМАТИКИ (жовтень-грудень 2017 року)


ВСЕУКРАЇНСЬКА ІНТЕРНЕТ-ОЛІМПІАДА З ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

Фінальний (очний) етап  5-9 лютого 2018 року, м. Київ

ОЛІЙНИК МАКСИМ (10-М клас) – диплом ІІ ступеня та БАЗАВЛУК ВАЛЕНТИН (11-М клас) – диплом ІІІ ступеня

ВІТАЄМО!

   Протягом чотирьох років поспіль учні нашої гімназії-інтернату є активними учасниками Всеукраїнської Інтернет-олімпіади з інформаційних технологій (спочатку це був Турнір), яка проходить на базі Українського фізико-математичного ліцею при Київському національному університеті імені Т. Г. Шевченка. І кожного разу серед них є не лише учасники фінального (очного) етапу, а й переможці.

   Цього року участь у олімпіаді взяли 10 учнів 9-11 класів, п’ятеро із них – Базавлук Валентин (11-М), Олійник Максим (10-М), Московець Анастасія (10-М), Пісоцький Денис (9-А), Сапєгін Владислав (9-А) – дійшли до ІІІ туру й успішно у ньому виступили. А Олійник Максим та Базавлук Валентин були запрошені до участі в очному, фінальному етапі олімпіади.

   Олімпіада проходила із 5 по 9 лютого. Учасники, розв’язуючи завдання двох турів, мали показати свої знання у чотирьох офісних середовищах. Серед нагороджених, будучи другим серед десятикласників, диплом ІІ ступеня отримав учень 10 класу Олійник Максим. Одинадцятикласник Базавлук Валентин має диплом ІІІ ступеня. Вітаємо їх з перемогою і бажаємо підкорення нових вершин інформаційного простору!


ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ В ОБЛАСНОМУ ВІДКРИТОМУ КОНКУРСІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ З ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

учнів 11-М класу БАЗАВЛУКА ВАЛЕНТИНА, який виборов І МІСЦЕ у номінації «ОФІС-МЕНЕДЖМЕНТ»,

та ЛІСОВЕНКА РОСТИСЛАВА за зайняте ІІІ МІСЦЕ у номінації «ТЕХНОЛОГІЇ ПРОГРАМУВАННЯ»

   5-7 грудня 2017 року Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді проводив обласний відкритий конкурс учнівської молоді з інформаційних технологій. Учасники конкурсу нашого закладу виступали у номінаціях «Office-менеджмент» та «Технології програмування». Детальніше на сайті http://pocnttumpor.at.ua/news/oblasnij_konkurs_z_informacijnikh_tekhnologij/2017-12-08-189

  


Вітаємо Новосьолову Таню з перемогою

на європейському конкурсі з лісового господарства

   З 27 по 30 вересня 2017 року у місті Шопрон (Угорщина) пройшов міжнародний європейський конкурс з лісового господарства «Young people in european forests» серед молоді від 14 до 19 років. Україну представили три учасниці, серед яких Дуброва Женя і Новосьолова Таня – учениці 11-М класу нашого закладу.

   Конкурс складався з трьох етапів: практичний тур, тестовий тур на знання лісового господарства Європи та презентація проекту щодо лісових пожеж. Кожен учасник змагався у складі міжнародних команд: Таня з представниками Німеччини та Естонії, а Женя з представниками Австрії та Португалії. Офіційна мова конкурсу – англійська.

   За результатами усіх випробувань, Новосьолова Таня у складі міжнародної команди посіла перше місце.


ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ на Всеукраїнському науково-технічному конкурсі "INTEL ЕКО УКРАЇНА 2017"

Дуброву Євгенію та Новосьолову Тетяну (10-М клас)


Вітаємо переможців Міжнародного  телевізійного фестивалю-конкурсу мистецтв «Зірковий Олімп»

   21 та 23 квітня 2017 року на базі Полтавського Університету Економіки і Торгівлі проходив V-й  міжнародний телевізійний фестиваль-конкурс мистецтв «Зоряний Олімп». Відносно молодий творчий колектив «Тріо Грація» у складі Лазарєвої Яни (9-А кл.),  Горбань Валерії (10-М кл.), Удовиченко Катерини (9-А кл.) змагалися на рівні із заслуженими майстрами спорту у номінації «Циркове мистецтво».

   На розсуд членів журі керівник хореографічного гуртка «Шарм» Давиденко Катерина разом із своїми вихованцями представили гімнастичний етюд із елементами циркового мистецтва. За результатами конкурсу 23 квітня під час заключного гала концерту колектив був нагороджений дипломом ІІІ ступеня.

   Вітаємо постановника номера та колектив «Тріо Грація» із успішним дебютом.


НАШІ ВІТАННЯ ПРИЗЕРАМ IV ОБЛАСНОЇ ІНТЕРНЕТ-ОЛІМПІАДИ З ІНФОРМАТИКИ ЛІСОВЕНКУ РОСТИСЛАВУ (10-М клас) та ПРИЙМИЧУ МИКОЛІ (11-М клас), які вибороли ДИПЛОМИ ТРЕТЬОГО СТУПЕНЯ


ВІТАЄМО БАЗАВЛУКА ВАЛЕНТИНА, учня 10-М класу, призера Всеукраїнської Інтернет-олімпіади з інформаційних технологій

   Протягом трьох років поспіль учні Полтавської обласної гімназії-інтернату для обдарованих дітей імені А. С. Макаренка Полтавської обласної ради є активними учасниками Всеукраїнської Інтернет-олімпіади з інформаційних технологій (спочатку це був Турнір), яка проходить на базі Українського фізико-математичного ліцею при Київському національному університеті імені Т. Г. Шевченка. І кожного разу серед них є не лише учасники фінального (очного) етапу, а й переможці.

   Цього року олімпіада проходила із 7 по 10 лютого. Учасники, розв’язуючи завдання двох турів, мали показати свої знання у чотирьох офісних середовищах. Серед нагороджених, будучи четвертим серед десятикласників, диплом ІІІ ступеня отримав учень 10 класу Базавлук Валентин. Вітаємо Валентина з перемогою і бажаємо підкорення нових вершин інформаційного простору!

   Виносимо щиру подяку народному депутат України Бублику Ю. В., який щорічно надає фінансову підтримку учасникам фінального етапу.

   

Музей А.С.Макаренка

Вхід на сайт

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
ПОНЛІМ © 2019