Пошук по сайту
Друзі сайту
Спортивне життя - запорука здоров’я

Відкриття футбольного поля

   8 грудня 2017 року на запрошення Коломацького сільського голови Євгенія Почечуна завітала у Коломацьке на відкриття футбольного поля і наша юна футбольна команда «Промінь».  У цей день пройшла перша гра між командами Ковалівки, Коломацького і Степного. Команди майбутніх об’єднаних громад показали вищий футбольний клас. Наші ж хлопці посіли ІІ місце.

   Ми щиро радіємо їх здобуткам. Адже це лише початок. Переконані в тому, що наших футболістів неодмінно чекає успіх.


ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ  ІЗ ВІЛЬНОЇ БОРОТЬБИ

    Учні нашої гімназії не лише здобувають міцні знання, а й розвивають себе в спорті. На базі закладу працюють різні спортивні гуртки, які діти дуже полюбляють.

   Одним з таких гуртків є гурток «Мистецтво самозахисту» під керівництвом директора ДЮСШ Ільченка Володимира Миколайовича. Його вихованці неодноразово доводили першість серед інших шкіл району та області як в командному рейтингу, так і в індивідуальних схватках. Цього разу ми вітаємо восьмикласника Полякова Максима, який 18 листопада 2017 року, беручи участь у чемпіонаті України із вільної боротьби у ваговій категорії 57 кг., що проходив у м. Хмельницькому, посів ІІІ місце.


Вітаємо спортсменів закладу

   21 жовтня 2017 року наші спортсмени-борці взяли участь у Відкритому чемпіонаті України  із нового для них виду змішаних єдиноборств «БУ-ДО», присвяченому пам’яті воїна-афганця Євгенія Вязовченка,  показавши відмінний результат. Дехто спробував себе і в дружніх схватках, де вага між учасниками може значно різнитися. То ж вітаємо наших юнаків із вагомими здобутками:

Поляков Максим (8 клас) – І місце у ваговій категорії до 60кг.;

Колісник Максим (5 клас) – І місце у ваговій категорії до 50кг.

                                         ІІ місце у ваговій категорії до 60 кг.;

Пуденко Віктор (5 клас) – ІІ місце у ваговій категорії до 40кг.

   Зараз хлопці готуються до обласного етапу змагань, що проходитиме 4 листопада 2017 року у м. Полтава. Побажаємо їм гідно представити наш заклад і повернутися додому із перемогою.


 


ЗІ СПОРТОМ У СЕРЦІ

   Вітаємо наших борців, які вкотре здобули перемогу на спортивному олімпі. Цього разу  вони брали участь у Відкритому чемпіонаті Полтавського міського центру позашкільної освіти з вільної боротьби серед юнаків та дівчат. Учениці 5-го класу Крайник Альбіна та Німчин Богдана отримали дипломи за перше та третє місця.


І ЗНОВУ НАШІ ПОПЕРЕДУ!

   14 жовтня 2016 у м. Полтава на базі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка проводилися обласні змагання із черліденгу. Данс-команда нашого закладу «Стимул» під керівництвом Інни Троцької посіла І місце. Ми вітаємо Гонтар Валерію, Бублик Анну, Пивоваренко Антоніну, Містюк Валерію, Івіну Єлизавету із перемогою! Попереду нові змагання та турніри. То ж бажаємо вам  виступити як найкраще і повернутися у стіни рідного закладу чемпіонами.

Музей А.С.Макаренка

Вхід на сайт
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
ПОГІМ © 2018